درباره سایت عسل بازار

عسل بازار که برند تجاری عرضه عسل طبیعی سبلان در ایران می باشد ، فعالیت اصلی خود در حوزه ی عرضه عسل را از سال 1384 شروع کرده و پس از تجربه ی فراوان در حوزه ی عرضه ی مستقیم عسل طبیعی به مردم کشور و حذف واسطه ها توانسته اطلاعات مردم را در حوزه ی عسل درمانی و نحوه مصرف آن بیشتر سازد و  با اعتماد مشتریان به برندی مطمئن در حوزه ی ارائه عسل برسد .

گروه عسل بازار پس از مشاهده ی فعالیت افراد سودجو در اینترنت که عسل های تقلبی و تغذیه شده را با نام عسل طبیعی عرضه می کنند، پا به عرصه ی فضای مجازی نهاده و با تکیه بر تجربه ی خود در این امر و در راستای حذف واسطه ها و خرید عسل طبیعی به صورت مستقیم، سایت عسل بازار به آدرس www.AsalBazaar.ir را تاسیس نموده .

ما در این سایت با چندین روش و وسیله به شما کمک میکنیم تا بتوانید از این اکسیر سلامتی حداکثر استفاده را ببرید

1. ارائه معتبر ترین و بهترین مقالات مرتبط با عسل درمانی

2. معرفی انواع عسل ها و راه های تشخیص عسل طبیعی

3. ارائه عسل طبیعی به صورت مستقیم از دامنه های سبلان

ما علاوه بر فروش عسل طبیعی، جدیدترین و معتبر ترین علم روز درباره عسل درمانی را در اختیار شما قرار خواهیم داد .

در صورت داشتن هرگونه سوال لطفا به قسمت تماس با ما مراجعه کنید .

 

تماس با ما

 

سرمایه ما اعتماد شما مشتریان و کاربران وفادار می باشد ، بازار عسل این سرمایه را با هیچ ارزش مادی عوض نخواهد کرد، به پاس اعتماد شما به عسل بازار همواره تلاش ما بر ارائه عسل طبیعی بوده است و هیچ گاه این ارزش را از یاد نخواهیم برد .

تمامی محصولات عسل بازار کاملا طبیعی می باشند، در صورت نارضایتی می توانید عسل را پس فرستاده و تمام وجه خود را دریافت کنید .

لطفا در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد همکاری و یا انتقاد و پیشنهاد با ما تماس بگیرید. ما می‌دانیم که همواره در راه پیشرفت به کمک دیگران نیاز داریم و هیچ‌گاه تمامی ایده‌های خوب به ذهن ما نمی‌رسد.
اگر پیشنهادی دارید، با ما تماس بگیرید.